Пошук

Унилі підказки, які всі ігнорують...


...дуже дарма

Навіть якщо ви не вперше в житті вчите іноземну, саме найочевидніші речі:

  • випадають з уваги

  • і приводять до успіху.

Сіріуслі. Но джокінг. Соррі фор май френч. авторка статті: Іра Зарицька


Тому сьогодні кілька унилих, але капець яких дієвих порад. Можливо, цей матеріал буде для когось гарним копняком в дупу мотиватором.


  1. Чітко розумійте, нащо вам це все здалося. А ще той факт, що для результату прийдеться напрягти попєц.

  2. Робіть домашку. Її дають викладачі не для того, щоб ввечері, потягуючи червоне сухе, думати, що хтось мучиться над вправами і спати через них не може. От вашшє ні разу. Домашка найчастіше дається для поглиблення чи повтору того, що ви проходили на занятті. І якщо дзвінок для вчителя, то домашка для вас.

  3. Виконуйте “дурацькі” завдання викладача. Сказано написати три черення з als про власний досвід, нехай навіть “Коли я був малим, я підривав карбід” чи “Коли ми святкували екватор, то я ледь вижив” (привіт, Андрій, дякую за натхнення)), то пишемо ці речення. Особистий досвід зачіпає більше. Навіть дурнувата гра з листочками на лобі, коли треба вгадати особистість, теж корисна, бо ви собі навіть не уявляєте, яку лексику вам прийдеться згадати.

  4. Не кремпуйтеся ставити дурні питання і бавитися в дурні ігри. Який вже раз я це пишу? Ви не виглядаєте тупо. Це навчальний процес, ви вчитеся, це норм робити помилки. Якби в самому дитинстві діти відмовлялися вчитися ходити, бо виглядають тупо, коли падають, людство би ніфіга не було прямостоячим.

  5. Шукайте мову навколо. Її набагато більше, ніж ви собі думаєте. Особливо у Львові.

  6. Думайте про німецьку у своїх реаліях. Вивчення мови - це в основному про комунікацію про все на світі. Читайте казки німецькою, дивіться фільми, слухайте інтерв’ю, розбирайте тексти пісень, читайте і відповідайте у німецькомовних групах/пабліках/блогах. Ви ж не філологічна квіточка, яка вчиться заради червоного диплому, що жесть який далекий від життя.

  7. Любов рішає. Якщо у вас ніжні почуття відсутні і навіть чудесні дикі слова чи фрази не викликають захвату, напевно, треба кинутися того ровЕра (тобто забити). Повчіть французьку чи іспанську, штолє.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Короткі слова німецької, яких бояться студенти Сьогодні поговоримо про те, що наводить жах на тих, хто вчить німецьку, чи не більше (але явно не менше), ніж артиклі. Це *місце для страшної музики* мод

Більше яскравості в строгу німецьку авторка статті: Іра Зарицька Давайте ми собі уявимо, що ми знаємо німецьку. І що можна реагувати, як проста жива людина, а не ідеальний запис аудіо для книжки. Для

Пссс, тут зручні шпаргалки авторка статті: Іра Зарицька Керування дієслів - це така штука, коли дієслово після себе хоче або певний відмінок (дуже часто це Akkusativ), або прийменник і відмінок, або